BalkanBotsmall
Still not logged in? Please, do it now...

Join the forum, it's quick and easy

BalkanBotsmall
Still not logged in? Please, do it now...
BalkanBotsmall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMORPG Dedicated Balkan

Latest topics
» Srecna Nova Godina!!!!
QUESTION (READ PLEASE) EmptyTue Jul 19, 2011 12:06 pm by ocs123

» .::Very important NOTICE::.
QUESTION (READ PLEASE) EmptyTue Jul 19, 2011 12:06 pm by ocs123

» Novi moderator
QUESTION (READ PLEASE) EmptyTue Jul 19, 2011 12:05 pm by ocs123

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 25 on Sat Sep 23, 2023 12:05 am
Keywords


You are not connected. Please login or register

QUESTION (READ PLEASE)

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1QUESTION (READ PLEASE) Empty QUESTION (READ PLEASE) Thu Oct 16, 2008 7:37 pm

Guest


Guest

Ja i prijatelj razmisljamo da predjemo na server Athens,interesuje me :
Dali tamo turci dominiraju?
Dali ima balkanskih Guildova?
Dali ima rasistickih ispada?
Dali ima puno Likova sa sosunima....

2QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Thu Oct 16, 2008 11:37 pm

baja

baja
Newb
Newb

Ne igram na Athensu ali ako sam nesto naucio sa 0x33 to je onda da na Athensu uvijek vlada panika Very Happy, tj da tamo jeste dosta zanimljivo ali zato imas dosta charova sa sosunima i dosta likova koji botaju bez prestanka te mislim da ako zelis biti top player, u sto ne sumnjam, onda ces morati dosta novca uloziti u svog chara da bi bio the best. btw. Mislim da ima nekoliko balkanskih guildova ali i dosta balkanaca rasprsenih po ostalim guildovima. Prvo i drugo ce ti morati odgovoriti neko ko tamo igra duze vremena. Pozz Smile

3QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Fri Oct 17, 2008 4:40 pm

smekereee

smekereee
Newb
Newb

baja wrote:Ne igram na Athensu ali ako sam nesto naucio sa 0x33 to je onda da na Athensu uvijek vlada panika Very Happy, tj da tamo jeste dosta zanimljivo ali zato imas dosta charova sa sosunima i dosta likova koji botaju bez prestanka te mislim da ako zelis biti top player, u sto ne sumnjam, onda ces morati dosta novca uloziti u svog chara da bi bio the best. btw. Mislim da ima nekoliko balkanskih guildova ali i dosta balkanaca rasprsenih po ostalim guildovima. Prvo i drugo ce ti morati odgovoriti neko ko tamo igra duze vremena. Pozz Smile

Dominira 3-4 turcina koji su ulozili oko 5+++k eura samo na 9degree da ne pricam pre toga.....

btw sosun glavie +7 i sosun set +7 nose a imaju za grind varijante +6+7 setove

Balkanci nikako da se ujedine na Athensu....svakako najveci "domaci" guild Seven_Sins
20-30 nasih ljudi.....

Turci drze fortress ali nisu turci prava snaga te unije je Project_D koji je jedan od najjacih guildova i do sad od nekih 10meseci fortressa oni su drzali (to je ex NetWarriors) 6meseci Fort sada su u uniji sa LND koji eto vec 2-3 meseca drzi FW....
Sve u svemo posle xian'a najzanimljiviji server

http://0x33.org/forum/

4QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Fri Oct 17, 2008 4:57 pm

Luka17

Luka17
Newb
Newb

e bas tako kako je smex napisao =)

trenutno turci drzijo fort ali nece dugo ja mislim^^(nadam se).
Ima nas dosta, najvise u guildu Seven_Sins i onda su neki rasprseni malo vamo malo tamo.

Ako ces doci slobodno pm Femilere(on je sad guild master) ili KingLuka (to sam ja =P)...ako nas nema onda pm DexiSR ili mr0izo =)

btw:) http://www.rev6.com/stats/athens/svguild1-50.asp

dobrodosao si Wink

5QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Sat Dec 06, 2008 11:09 pm

NS


Newb
Newb

mogu li neki od nickova nasih ljudi na atini?

http://www.netgames.co.yu

6QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Wed Dec 10, 2008 4:48 am

Asstinus

Asstinus
Newb
Newb

NS wrote:mogu li neki od nickova nasih ljudi na atini?

javi se Femilere, on ti je sada veliki sef u SevenSins - ima. a visi na silku non stop tako da ti nece bit problem ga ulovit

7QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Wed Dec 10, 2008 6:03 pm

Luka17

Luka17
Newb
Newb

Asti nube ^_^

warhammer sux =P

8QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Fri Dec 12, 2008 8:06 am

Asstinus

Asstinus
Newb
Newb

asti nub je vise na silkroadu nego ti Razz

kad ce taj lukito bit gotov ? za 6 mjeseci ?

9QUESTION (READ PLEASE) Empty Re: QUESTION (READ PLEASE) Fri Dec 12, 2008 8:08 pm

Luka17

Luka17
Newb
Newb

lukito ce bit gotov uskoro samo zatebe srce moje =P

hehe, ima da ih ubije sve Smile)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum