BalkanBotsmall
Still not logged in? Please, do it now...

Join the forum, it's quick and easy

BalkanBotsmall
Still not logged in? Please, do it now...
BalkanBotsmall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MMORPG Dedicated Balkan

Latest topics
» Srecna Nova Godina!!!!
POMOC OKO CHARTERA EmptyTue Jul 19, 2011 12:06 pm by ocs123

» .::Very important NOTICE::.
POMOC OKO CHARTERA EmptyTue Jul 19, 2011 12:06 pm by ocs123

» Novi moderator
POMOC OKO CHARTERA EmptyTue Jul 19, 2011 12:05 pm by ocs123

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 25 on Sat Sep 23, 2023 12:05 am
Keywords


You are not connected. Please login or register

POMOC OKO CHARTERA

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1POMOC OKO CHARTERA Empty POMOC OKO CHARTERA Tue Jan 20, 2009 10:07 pm

kitic1989

kitic1989
Newb
Newb

Kao sto vidite trebam ne tako malu pomoc.
Imam chartera,europskog naravno koji ce ovih dana biti nafarman na 1M sp-a Very Happy
Zelim od vas preporuku koje skillove da uzmem.Evo vama moji prjedlozi a takodje i vi meni postajte svoje Very Happy....
1. warrior/warlock
2. warrior/cleric(kod warriora bih dizao 1 i 2 hande sword)
3. rouge/warlock
4. rouge/cleric(kod rouga bih dizao sve)
Naravno planiram svaki skill na max,tako da bih imao napade i jednog i drugog weapona na max Very Happy
Molim da ne postate int verzije.THX

afro

2POMOC OKO CHARTERA Empty Re: POMOC OKO CHARTERA Fri Jan 23, 2009 4:41 pm

kitic1989

kitic1989
Newb
Newb

Ajmo ljudi malo vasih misljenja!!!!!
Trebam savjete da mogu charter levelovat

3POMOC OKO CHARTERA Empty Re: POMOC OKO CHARTERA Sat Jan 24, 2009 5:58 pm

baja

baja
Newb
Newb

Evo da ti ja probam malo pomoci Very Happy

Ne igram sa Euro Charovima i ako nesto znam napraviti to je onda Cleric/Bard sa 1 000 000 +++ SP i vecina skillova up Very Happy

Medjutim to sto ti trazis je malo komplikovano jer koliko vidim niko ovdje od clanova ne igra sa slicnim charom. Evo ti link sa dosta informacija o euro charovima na silkroadforums.com i mislim da ces tamo mozda pronaci nesto bolje jer ovdje koliko ja vidim niko ne igra sa slicnom kombinacijom Wink

http://www.silkroadforums.com/viewtopic.php?f=4&t=19902&start=0

4POMOC OKO CHARTERA Empty Re: POMOC OKO CHARTERA Sun Jan 25, 2009 9:52 pm

kitic1989

kitic1989
Newb
Newb

Pa mene takodje zanim da li je tko ulazio u okrsaj za ovakvim euro charovima i kako je prosao. Vidim ima dosta gluposti na tom forumu sta si mi dao ali meni treba od vas misljenje. Da li bih moga sa jednom od tih kombinacija da sredim kineskog 90ff glaviera ili bladera.
Nesto na taj princip ako kontas sta mislim.
THX

5POMOC OKO CHARTERA Empty Re: POMOC OKO CHARTERA Wed Jan 28, 2009 12:37 am

kitic1989

kitic1989
Newb
Newb

I to je sve sta ce reci ovaj forum Razz
Neisplati se nista ni postat kad nikako da dodje neki posteni odgovor.
Nemojte mi postat gdje mogu vidjeti info o euro charterima to sam vec istrazio,zanima me kakav je vas okrsaj bio sa euro chartovima i koju cu kombinaciju koristili ako su ubijali vase chartere

6POMOC OKO CHARTERA Empty Re: POMOC OKO CHARTERA Thu Jan 29, 2009 5:47 am

PurpleEye

PurpleEye
Admin
Admin

Ovako, sto se euro karaktera tice, svako ce postupiti subjektivno govoreci o svom karakteru kao najboljoj opciji, sto je i normalno, ali i takodje dolazimo do zakljucka da je SVAKA kombinacija za euro charactera veoma dobra. Glavne karakteristike euro karaktera se odlikuju u:
1.TIMSKI RAD
2.TIMSKI RAD
3.TIMSKI RAD
4. 1,2,3,4... Smile

Dakle, svi euro buildovi su dobri, ali moraju postupati kao tim, ne kao pojedinac, bilo sa drugim euro charovima, bilo sa kineskim charovima.
Oko buildova, mogu ti dati neko subjektivno misljenje.

1.Full str Rogue/Cleric

- Karaktera odlikuje dosta HP i veoma slaba zastita. Naravno, "ahilova peta" euro karaktera se odvija u Pot delay, sto vlasnici kineskih karaktera naravno znaju i dobro koriste. Ali, ovakav lik u kombinaciji sa nekim warriorom ili mozda wizzardom je veoma efikasan.
Vrline:
1)Veoma jak i brz napad
2)Stealth kretanje (pozeljni tipovi ljudi koji mogu smireno igrati, neka vrsta hitmena)
3)Cleric skilovi (ali samo oni koji se odnose na self heal, ako zelite healera, nemojte praviti rogue chara)
4)Veoma jak critical
Mane:
1)Pot heal delay (kao i kod svih euro karaktera)
2)Veoma slab deffence (nema stit, pa je time veoma ranjiv)
3)Veoma skup karakter (za efikasan napad potrebno je 2 weapona (xbow i dagger + veoma dobra oprema)


2. Full Str Warrior/warlock

Karaktera odlikuje dosta HP i dobra zastita. Moze se koristiti u vise izdanja, kao 1hand, 2 hand sword i kao axe. Axe nije nesto popularan zbog slabog dammage i manjka zastite (napad se vrsi bez stita). 1 hand sword je veoma dobar u kombinaciji sa stitom, naravno napad je slab, ali u kombinaciji sa warlock skilovima (npr. prvo nabaciti statuse protivniku, zatim napad koji upravo zbog statusa veoma dobija na jacini). 2 hand sword odlikuje manjak zastite (nema stita) ali je veoma jak napad i dosta efikasan (critical odlikuje vecinu napada).
Vrline:
1)Dosta Hp, dobra zastita, timski igrac i veoma dobar zastitnik , nikako tanker...
2)Velika kombinacija poteza i oruzija cime dobija na dinamici i pruza veliko zadvoljstvo ponosnih vlasnika (drugim recima uvek zanimljiv karakter)
3)Warlock skilovi...cinjenica je da su super u svakom napadu (pvp, war, job...)
Mane:
1)Pot delay naravno
2)Ukoliko nosi Heavy Armor (sto nije obavezno ali pozeljno) veoma spor
3)Axe i 1hand sword veoma slab dammage ukoliko se warlock ne koristi
4)Puno farmovanja SP Smile

3. Full int Wizz/Cleric

Odlukuju ga veoma malo HP, ali nasuprot tome OGROMAN damage. Kombinacija wizz/cleric je veoma dobra iz razloga sto najbolje dopunjuju jedna drugu. Napad je uvek timski, iz zaledjine, i veoma jak i pokriva siroku oblast (moze napasti i unistiti vise protivnika, sto je veoma pozeljno u svakom timu, davajuci ponosnim vlasnicima na znacaju u guildu). Samo mozemo zamisliti sta bi 3 wizzarda mogli uraditi zajedno ukoliko se naljute Very Happy
Vrline:
1)Ogroman dammage, dobra zastita(samo u slucaju sa cleric skilovima),
2)Vise skilova nudi opciju "area" napada i moze biti presudan u nekim okrsajima
3)Kao oruzije, u pravim rukama....najefikasnije
4)Zasad najveci dammage koji je registrovan (na maohjangovima preko 1mil dammage Smile )
Mane:
1)Malo Hp
2)Slaba zastita
3)zahteva veoma jako umece za njegovo koriscenje
4)Moze biti veoma neprijatan za ostale (ukoliko se desi da naidje neki besan igrac na PVP za zerkom i ovim karakterom....drustvo sa PVP-a ce se brzo naci na zemlji) Twisted Evil

https://sr-botsmall.forumsr.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum